Hediyelik Eşya & Aksesuar Sektörü XML Tedarikçileri

3aaa İthalat Hediyelik Eşya & Aksesuar http://www.3aaaithalat.com DSG Hediyelik Yazılım Hediyelik Eşya & Aksesuar http://www.hediyefabrikasi.com Hediye Denizi İnternet Hizmetleri Hediyelik Eşya & Aksesuar http://www.hediyedenizi.com Hobini Yarat Hediyelik Eşya & Aksesuar http://www.hobiniyarat.com Katre Hediyelik Eşya ve Kuyumculuk Hediyelik Eşya & Aksesuar http://www.tesbihane.com Nur Ev Tekstil Hediyelik Eşya & Aksesuar http://www.misiny.com.tr Oğuz Çini Hediyelik Eşya & Aksesuar

Çeyiz & Züccaciye, Ev & Dekorasyon ve Ev Tekstili Sektörü XML Tedarikçileri

Büyük Züccaciye Çeyiz & Züccaciye http://www.buyukzuccaciye.com Keramika Çeyiz & Züccaciye http://www.keramikashop.com Deco Art Ev & Dekorasyon http://www.stickershop.com.tr Kağıt Store Ev & Dekorasyon http://www.kagitstore.com AKC Bilişim Ev Tekstili http://www.tedariktekstil.com APEX Ev Tekstili http://www.apexbayi.com Boytek Halı Ev Tekstili http://www.netstore.com.tr Harputlu Tekstil Ev Tekstili http://www.ceyyiz.com Kutal Reklam Ev Tekstili http://www.dekorpark.com Nevresim Bayisi Ev Tekstili http://www.nevresimbayisi.com Nevresim Dünyası Ev

Elektronik Sektörü XML Tedarikçileri

Avrupa Elektronik ve Tarımsal Ürünler Elektronik http://www.avrupatr.com Piranha Bilişim Teknolojileri Elektronik http://www.piranha.com.tr Sebil Bilgisayar Elektronik http://www.sebilbilgisayar.com.tr TEKSES İLETİŞİM İÇ VE DIŞ TİCARET Elektronik http://www.teksesiletisim.com XML ile ürün alacağınız firmalara bakarken dikkat etmeniz gereken bir kaç konu var. Firma sizin adınıza ürün gönderiyor mu? XML hizmeti için bir ücret istiyor mu? Yazılımınız ile uyumlu çalışuyor mu?

Cep Telefonu Sektörü XML Tedarikçileri

Delta Elektronik ve Dış Tic. Ltd. Şti. Cep Telefonu http://www.deltaithalat.com Elma Sepeti Cep Telefonu http://www.elmasepeti.com Erkas Bayi Cep Telefonu http://www.erkasbayi.com Genpa Cep Telefonu http://www.genpa.com.tr Hopi Yodi Cep Telefonu http://www.hopiyodi.com ModaGSM Cep Telefonu http://www.Modagsm.com More TR Cep Telefonu http://www.more-tr.com Serport Uluslararasi Sena Hakan Servi Cep Telefonu http://www.cebimikoruyorum.com Telpa Cep Telefonu http://www.telpabayi.com Telpa Sanal pos Cep Telefonu

Bilgisayar Sektörü XML Tedarikçileri

Arena Bilgisayar Sanayi Bilgisayar http://www.arena.com.tr ArmAdA Bilgisayar Sistemleri Bilgisayar http://www.Armada.com.tr Dataservis Bilgisayar Bilgisayar http://www.dataservis.net ERPA İletişim ve Elektronik Bilgisayar http://www.e-erpamonitor.com İNDEKS BİLGİSAYAR Bilgisayar http://www.index.com.tr Kadıoğlu Bilgisayar http://www.bilgisayarim.com.tr Segment Bilgisayar Bilgisayar http://www.segment.com.tr Tecpro Bilgi Teknolojileri Bilgisayar http://www.tecpro.com.tr XML ile ürün alacağınız firmalara bakarken dikkat etmeniz gereken bir kaç konu var. Firma sizin adınıza ürün gönderiyor mu?

Beyaz Eşya & Küçük Ev Aletleri Sektörü XML Tedarikçileri

ANKA TİCARET Beyaz Eşya & Ev Aletleri http://www.supurgenial.com Atasan Dış Ticaret Beyaz Eşya & Ev Aletleri http://www.yenitoptanci.com Turuncu Elma Beyaz Eşya & Ev Aletleri http://www.turuncuelma.com Vizyoner Elektronik ve Dış Ticaret Beyaz Eşya & Ev Aletleri http://www.toptanciniz.com ZİNET DAYANIKLI Beyaz Eşya & Ev Aletleri http://www.zinet.com.tr XML ile ürün alacağınız firmalara bakarken dikkat etmeniz gereken bir kaç

Bebek & Çocuk Sektörü XML Tedarikçileri

Bebeğim Olacak Bebek & Çocuk http://www.bebegimolacak.com İlke Bebe Giyim Bebek & Çocuk http://www.ilkebebe.com Kikimomo Bebek & Çocuk http://www.kikimomo.com.tr Medya Elek. Bilgisayar Bebek & Çocuk http://www.izmirmarket.com NSO BEBEK ÜRÜNLERİ Bebek & Çocuk http://www.bebekxml.com Opera Istanbul Bebek & Çocuk http://www.operaistanbul.com Sng Dış Ticaret Bebek & Çocuk http://www.aybaby.com.tr   XML ile ürün alacağınız firmalara bakarken dikkat etmeniz gereken

Tekstil, Ayakkabı ve Çanta Sektörü XML Tedarikçileri

Her Adımda Ayakkabı http://www.heradimda.com Atacom Çanta http://www.estarubon.com EKİP TEKNOLOJİ BİLİŞİM HİZMETLERİ Çanta http://www.cantasatisi.com Çarşıbaşı Kozmetik Tekstil Tekstil & Giyim http://www.carsibasi.com Eşarp Şal Market Tekstil & Giyim http://www.esarpsalmarket.com Gipaş Tekstil Tekstil & Giyim http://www.gipastekstil.com İç Giyim Rüzgarı Tekstil & Giyim http://www.icgiyimruzgari.com.tr İroni Tekstil & Giyim http://www.ironitekstil.com Jartiyer Takım Tekstil & Giyim http://www.jartiyertakim.com Lateks Çorap ve Tekstil

Spor, Av, Kamp ve Outdoor Sektörü XML Tedarikçileri

Efe Av Ticaret Av & Kamp & Outdoor http://www.efeavticaret.com MARİNTEK DENİZ VE YAT MALZEMELERİ Av & Kamp & Outdoor http://www.marintek.com.tr Sav Market Av & Kamp & Outdoor http://www.savmarket.com.tr And Dayanıklı Tüketim Malları Spor & Spor Malzemeleri http://www.andoutdoor.com Atlas Outdoor ve Kamp Malzemeleri Spor & Spor Malzemeleri http://www.atlaskamp.com Bahriyeli Doğa Sporları Spor & Spor Malzemeleri http://www.bahriyeli.com.tr

XML veren Tedarikçi Firmalar

Eticarete ilk kez başlayan kişiler eğer mevcut bir ticari faaliyeti yoksa tedarikçi firmalardan XML alarak başlamayı tercih ediyorlar.Kimisi buna dropshipping diyor. Ama dropshipping in farklı kullanımları olduğu için ben bu ismi kullanmamayı tercih ediyorum.  XML datası veren firmalar ile çalışmanın 2 farklı avantajı var. Stok maliyetiniz olmuyor. Ürün girişi ve güncellemeleri için çok fazla çaba